info@antivirus-helpline-number.org

20 Lik Diş Ağrılarınız Kaderiniz Olmasın

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

20 Lik Diş Ağrılarınız Kaderiniz Olmasın

20 lik diş ameliyatı

Normal şartlarda 32 dişin 4’ünü oluşturan 20 lik diş gömülü veya yarı gömülü olarak çıkmaktadır. Bazı kişilerde çene yapıları küçük olduğu için dişin çıkmaya çalıştığı alanda boşluk bulunmamaktadır. Bu nedenle çıkmaya çalışan dişin çarpıklaşmaya ve ağrıya neden olduğu görülmektedir. Bu durumda öncelikle film çekerek diş kökünün yapısına bakıyoruz. Yapacağımız analizler sonrasında hangi tedavi yöntemini belirleyeceğimize karar veriyoruz.

20 lik dişler için ilk olarak 20 lik diş çekimi tedavisini uygulamayı hedefliyoruz. 20 lik dişlerin tamamı çekilmek zorunda değildir. Sorun yaratan ve diğer dişleri de etkileyen 20 lik dişlerin çekim işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hastalarımızın konforuna önem veriyoruz ve anestezi altında gerçekleştirdiğimiz işlemlerimizi ağrısız olarak sonlandırıyoruz.

Tam gömülü 20 lik dişler ön dişlerin bile köklerine baskı yaptıkları için 20 lik diş ameliyatı operasyonumuzu öneriyoruz. Genel sağlık durumunun değerlendirilmesinden sonra çekilen röntgen ile diş kökü incelenir. Genelde diş hekimi tarafından yapılan ameliyat işlemlerimiz, komplike durumlarda çene cerrahlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kliniğimizden memnun ayrılmanızı sağlamak için ameliyat süreci ve sonrasında daima destek oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir