info@antivirus-helpline-number.org

Aile Birliğinin Devamını Sağlayan Terapi Hizmetleri

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Aile Birliğinin Devamını Sağlayan Terapi Hizmetleri

Evli olan ya da olmayan her çiftlere özel çift terapisi hizmeti veren Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi, aile birliğinin sarsılmasını engelleye çalışmaktadır. Çiftlerin yaşadıkları her türlü sorunu ele alan uzmanlarımız, sorunların temeline inmek için çiftlere özel sorular yöneltmektedir. Çünkü tedavi sürecinde sorunların temel nedeninin belirlenmesi çok önemlidir. Belirlenen nedenlerin ortadan kaldırılması için uygun tedavi seçenekleri geliştirilmektedir. Terapistler tarafından yönlendirilen çiftler arasında sağlıklı bir iletişim kurmak hedeflenir.

Sorunlara daima pratik ve etkili çözümler bulmak için elinden geleni yapan ekibimiz, kadınların korkulu rüyası haline gelen vajinismus sorunu konusunda destek olmaktadır. Bazen aile ve toplum baskısı, bazen fizyolojik etkenler bazen de psikolojik etkenlere bağlı olarak cinsel birleşmede sorunlar yaşanabilir. Vajinismus denilen bu sorun için artık çekinmenize ve korkmanıza gerek yok.

Kurumumuz tarafından cinsel terapi kapsamında vajinismus sorununa çözüm bulunmaktadır. Bu sorun dışında erkeklerin ve kadınların bireysel olarak yaşadıkları cinsel sorunlar için de bizlere başvurabilirsiniz. Desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen ekibimiz, sorunları kökten çözene kadar yanınızda olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir