info@antivirus-helpline-number.org

Almanya Vize Başvuru Merkezi

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Almanya Vize Başvuru Merkezi

almanya vizesi

Almanya seyahat edebilmeniz için vize almanız şarttır. Bunun için de vize başvuru merkezi idata firmamızdır. Almanya Konsolosluğu direk vize başvurusu kabul etmemektedir. Hazırlanan evrakları inceleme ve karar verme yetkisi yine konsolosluğa aittir. Https://almanyakonsoloslugu.net/ idata adresinden detaylara ulaşmanız mümkündür.

İdata üzerinden yapacağınız Almanya vizesi başvuruları almanya konsolosluğu tarafından değerlendirilmektedir. Tüm yetki bu anlamda konsolosluğa aittir. Olumlu ya da olumsuz yanıt konsolosluk tarafından verilmektedir. Teslim edilen evrakları İdata üzerinden teslim alabilir ya da kargo ile adresinize talep edebilirsiniz. Almanya seyahatiniz 90 günden kısa olacak ise Schengen vizesi, 90 günden uzun olacak ise Almanya ulusal vize başvurusu yapılmalıdır.

Kurum olarak randevu sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu nedenle randevu almadan Almanya vizesine başvuruda bulunulması imkansızdır. Online randevu ve vize talebiniz sonrasında başvuru için hazırlanması gereken evrakların listesi mail olarak tarafınıza gönderilecektir. İdata olarak Schengen vize başvurularınızda turistik, aile ya da arkadaş ziyareti, iş ziyareti, eğitim ya da kültürel ziyaret, öğrenci gezileri, staj ve transit geçiş vizesi türlerine göre farklı evraklar talep edilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir