info@antivirus-helpline-number.org

Avşa’da Gezilecek Yerler

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Avşa’da Gezilecek Yerler

avşa adası

2019 yaz tatil planlarınızı hala yapmadınız mı? O halde sizleri avşa adası tatilini tavsiye ediyoruz. Denizi, kumu, güneşi, restoranları, eğlence mekanları ve gezilecek özel yerleri ile Avşa Adası sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor.

Avşa Adası’nda gezilecek pek çok yer vardır. Deniz yoluyla adaya ulaştığınızda iskeleden itibaren çok sayıda konaklama mekanları, restoranlar ve kafeler sizleri karşılıyor olacaktır. Adanın iskeleye bakan yüzünün her iki kısmında da boydan boya avşa sahilleri sizleri beklemektedir. Arka kısımlarda evler, oteller, pansiyonlar ve restoranlar mevcuttur.

Bunların dışında adaya gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken özel yerler de mevcuttur. Rezervasyon yaptığınız avşa otelleri dışında bu yerleri de mutlaka görmelisiniz. Çınar plajı, Karadut Plajı, Türkeli Köyü, Yiğitler Köyü, Altınkum Plaj, Kadınlar Plajı ve koyları mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Adaya gittiğinizde farklı damak tatlarına hitap edebilecek lezzetler mevcuttur. Özellikle zeytin ve şarap adanın en meşhur lezzetleridir. Bunun yanında kumpir, balık ve ızgara mekanları da adada fazlasıyla bulunmaktadır. Adada alışveriş imkanları da çok fazladır. Özellikle plaj kıyafetleri için çok sayıda seçenek vardır. Aynı zamanda hediyelik eşya satışı yapan sayısız dükkan ve butik adada sizleri beklemektedir. Günün sonunda gün batımı eşliğinde yemeğinizi yiyebilir ve içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir