info@antivirus-helpline-number.org

Daha İyi Hissetmeniz İçin Daha İyi Görünmenizi Sağlıyoruz

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Daha İyi Hissetmeniz İçin Daha İyi Görünmenizi Sağlıyoruz

H100 Aşısı

Estetik ve plastik cerrahi alanında kapsamlı eğitimler alan Op. Dr. Cahit Vural, ihtiyacınız olan her konuda daima yanınızda olmak için İstanbul’da özel kliniğini açarak hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimizde son dönemlerde ameliyatsız yanak inceltme operasyonlarına yoğun bir ilgi vardır. Küçük yaşlarda önemsenmeyen yanak yağları ileriki yaşlarda sorun yaratabilmektedir. Kalın ve tombul bir görünüme neden olan bu durumla yaşamak zorunda değilsiniz. Yanak inceltme operasyonumuz ile ince hatlı ve daha genç bir yüze sahip olacaksınız.

Estetik teknolojisinin gelişmesi ile beraber birçok sorun için profesyonel yöntemler uygulanmaktadır. Bunlardan biri olan lipomatik yöntemi ile bölgesel incelme sağlıyoruz. Çeşitli nedenlere bağlı olarak vücudun çeşitli bölgelerinde biriken yağ dokularının estetik görüntüyü bozmasına engel olmak için elimizden gelenin en iyisini sunuyoruz.

Kliniğimizde gençlik aşısı olarak bilinen H100 aşısı işlemini de uyguluyoruz. Zamanın etkisine bağlı olarak ciltte oluşan deformasyonların ve sarkmaların giderilmesi için uygulanan medikal tedavimiz ile başarılı sonuçlara imza atıyoruz. Cildin kaybettiği yapı taşlarını enjeksiyon yardımı ile geri kazandırıyoruz. Bu sayede cildin sağlıklı ve sıkı kalması sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir