info@antivirus-helpline-number.org

Dizi Haberleri : Benim Tatlı Yalanım

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Dizi Haberleri : Benim Tatlı Yalanım

Kış sezonunun ve kış sezonu dizlerinin bitmesinin ardından artık yaz sezonu dizileri yavaş yavaş gündeme girmeye başlamıştır.3 Haziran Perşembe günü Star TV’de yayınlanmaya başlanan “Benim Tatlı Yalanım” isimli dizide insanların içinde bulundurduğu sıcakkanlılık ile kendisine çekmiştir. 

Filmin başrollerinde Aslı Bekiroğlu Furkan Palalı ve Lavinya Ünlüer paylaşmaktadır. Dizihaberin içinde bir aile dizisi olarak da gündeme gelmiş olan bu dizi yorumlarına bakıldığında pek çok kişi tarafından gerçekten sevilmiş bir dizidir. Genel olarak sevilen bu dizi sosyal medya hesapları üzerinden de olumlu tepkiler almıştır. Oyunculuklar da beğenilmiştir fakat sosyal medya hesaplarından bakıldığında Furkan Palalı’nın oynadığı Nejat isimli karakter ve onun kızını oynayan Lavinya ünlüer’in yani dizide Kayra olarak ismi geçmektedir.

Sürekli olarak fıstıkım ifadesini kullanmazsak izleyiciler rahatsız etmiş görünüyor. Sosyal medyadan gelen yorumlara göre onun yerine yumuşatarak bu kelimeyi “fıstığım” şeklinde kullanması gerektiğini, kelimeyi kullanmayı bilmediklerini ve bir süre sonra rahatsız edici boyuta geldiğine dair yorumlar yapılmaktadır. Hatta şöyle de bir yorum vardır ki ; fıstıkım nedir yahu  ? Türk Dil Kurumu yardım ! “ Https://www.dizihaberin.com/dizi-tuyolari adresinde bulabileceğiniz bu özel haberler bir tık uzağınızda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir