info@antivirus-helpline-number.org

DOPDOLU BİLGİ YARIŞMASI

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

DOPDOLU BİLGİ YARIŞMASI

Eğlenceli bir bilgi yarışması olarak tasarlanan bu oyun milyoner oyununa oldukça benzer. Hepbilirim oyununda genel kültür, tarih, edebiyat, spor gibi her konudan sorular bulunuyor. Sistemde yer alan tüm sorular daima güncel olarak yenilenmektedir. Bilgi öğrenmeyi sevenler için öze olarak hazırlanan bu oyun ile bilginizi yarıştırın. En iyi bilgi soruları ile eşsiz bir yarışma keyfi sunuyor.

Oyunda binlerce bilgi sahibi kişi tarafından hazırlanan oldukça geniş bir soru havuzu bulunuyor. Dopdolu bir Bilgi Yarışması ile sizde çok eğleneceksiniz.

Zeka sorularını seven kişiler için güncel olarak hazırlanan bu yarışma diğer yarışmalara göre büyük bir rakip olacak gibi duruyor. En sıkıştığınız anlarda yardımcı olacak yarı yarıya ve seyirciye sor jokerleri var.

Gün geçtikçe artan soruları ile istediğiniz anda yarışma imkânınız olacak. Hepbilirim oyununda yer alan liderlik yarışı ile top 15 listesi ile liderlik tablosunda yerinizi alabilirsiniz.  Soruları cevapladıkça puanınız artacak böylece listede daha üst seviyelere çıkabilirsiniz. Bu oyun ücretsizdir. Bu oyunu oynamak için hepbilirim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir