info@antivirus-helpline-number.org

Hazır Drenaj Kanalı Ve Plastik Kanal Seçmek İçin Nedenler

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Hazır Drenaj Kanalı Ve Plastik Kanal Seçmek İçin Nedenler

kanal ızgara

Metal muadillerine kıyasla kompozit rögar kapağı yüzde 85 daha az ağırlığa sahiptir. Bu, taşınmalarını ve yerlerine oturmalarını kolaylaştırarak gerekli ekipman ve insan gücünü azaltır. Ayrıca, çalışanların yaralanma riskini, tazminat oranını, çalışma süresini ve sıkıntıyı azaltır. Hazır drenaj kanalı çeşitleri için https://canticaretyapi.com/urunkategori/drenaj-kanallari linkini ziyaret etmeniz yeterli.

Kompozit rögar kapakları, istenen yerin özelliklerini karşılamak için bir dizi yük taşıma kapasitesine sahiptir. Testlerde, yoğun ve sürekli trafik akışıyla, sonra da dökme demir örtülerle başa çıktıkları ve hatta daha iyi oldukları gösterilmiştir ve 60 tona kadar bir ağırlığa dayanabilirler.

Hurda Değeri Yoktur

Hırsızlık, yüksek hurda değerleri nedeniyle geleneksel dökme demir kapaklarla ilgili büyük bir sorundur, ancak kompozit plastik kanal ızgara, metal içermez ve hırsızlar tarafından hedeflenmez. Dökme demir rögar kapakları genellikle gevşek bir şekilde takılır ve kendi ağırlıklarına göre yerinde durur.

Bu da kapakların aşırı hava koşulları ve vandallar yüzünden kaldırılmaya ve yer değiştirmeye eğilimli oldukları anlamına gelir. Bununla birlikte, kompozit rögar kapakları sıkı bir şekilde yerine oturur ve yerlerinde kalmasını sağlayan bir kilitleme mekanizması veya dişli ile sabitlenir.

İstenmeyen Su Girişini Azaltır

Geleneksel metal kapakların gevşek oturması nedeniyle, atık suya ve kanalizasyon toplama sistemlerine çok miktarda istenmeyen su girerek gereksiz yere arıtma tesisinden geçen sıvı miktarını artırabilir.

Sıkı oturan kompozit kapaklar yüz 100 su geçirmezdir ve sisteme giren yağ gibi kirletici unsurların riskini azaltmanın yanı sıra bu sorunu azaltır. Yine sıkı oturan kompozit rögar kapakları, kanalizasyon sistemlerinde oluşabilecek koku ve gazların çıkışını etkili bir şekilde azaltır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir