info@antivirus-helpline-number.org

İş Sağlığı ve Güvenliği

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

İş Sağlığı ve Güvenliği

iso 9001 belgesi

İş güvenliği her geçen gün firmalar için ekstra bir önem taşımaya başlıyor. Özellikle İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda kafanızın rahat olması ve işlerinizin iyi ilerlemesi şirketinizin geleceği için çok önemlidir. Bu anlamda da ilk akla gelen şey iyi bir sertifikasyon ile OHSAS 18001 belgesi sahibi olmaktır. Bu belge sayesinde uluslararası seviyede iş yapabilir hale gelecek ve iş güvenliği konusunu en üst düzeye çıkarmış olacaksınız.


Her iş yerinde mutlaka olması gereken bu belge Kaizen Sertifikasyon tarafından size en uygun fiyatlardan ve profesyoneller tarafından hazırlanır. Firmanızın tüm durumu göz önüne alınarak bu belge çıkartılır ve uluslararası seviyede başarılı bir şirket haline gelmeniz amaçlanır.  Yine bu belge gibi bir başka iso 9001 belgesi de özellikle ürünlerinizin kalitesi ve Kalite Yönetim Sistemi konusunda olmazsa olmaz belgelerden birisidir.

Ürünlerinizin insanları cezbetmesi ve onlar için alınabilir hale gelmesi özellikle bazı sertifikalara sahip olmaktan geçer. Bu tip belgeler mutlaka piyasada yerinizi ve gücünüzü arttıran etkenlerden olacaktır. 

Bu belgelerle beraber eğer tıb alanında üretim ve ticaret yapmak istiyorsanız ISO 13485 belgesi sahibi olarak tıbbi cihazların tamamında kalite kontrolünüzü kanıtlamış olursunuz. Bu belgeye de sahip olarak gönül rahatlığıyla ticaret gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir