info@antivirus-helpline-number.org

Isı Yalıtım Çözümleri

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Isı Yalıtım Çözümleri

2014 yılı itibari ile faaliyetlerine başlayan SıvaTerm, yapı fiziği açısından son derece uygun olan ısı yalıtım sistemi kapsamında mantolama hizmetleri vermektedir. Kaliteli ve üstün nitelikli hizmetler verme amacı ile yola çıkan firmamız, uzun ömürlü yatırımlar yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Sektörün en iyi ve en yeni çözümlerini sunan SıvaTerm, soğuk havanın içeriye girmesini engelleyerek büyük bir tasarruf sağlar.

Dışarıdaki soğuk havanın içeriye girmesi ve içerideki sıcak havanın dışarıya çıkması nedeni ile özellikle kış aylarında çok soğuk olan binalarda yaşamak son derece zordur. Bu zorluğu önüne geçecek dış cephe mantolama hizmetleri sunan firmamız, binaların dış ve iç cephelerine mantolama işlemleri uygulayabilmektedir. Yüksek miktarda ısıyı bünyesine hapseden sıradan betonların enerji kaybını ortadan kaldıran ekibimiz, sıcak havaların duvarlar aracılığı ile biriktirilmesine engel olmaktadır.

Çevre kirliliğini önleyecek ısı yalıtım sıvası kullanan firmamız, yaşam kalitenize katkıda bulunmaktadır. Yasal zorunluluk gereği yapılması zorunlu hale gelen ısı yalıtım işlemleri konusunda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Markamızın güvenilirliğini artıracak hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.