info@antivirus-helpline-number.org

İtalya’da Üniversite Eğitimi İçin PİSA EDU

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

İtalya’da Üniversite Eğitimi İçin PİSA EDU

yurtdışında tıp eğitimi

Pisa Edu Danışmanlık şirketi, İtalya / Milano’da ve İstanbul’da ofisi olan ve müşterilerine yurtdışı eğitim sürecinde destek sağlayan İtalya’da Üniversite Eğitimi üzerine eğitim danışmanlığı hizmeti sunan bir firmadır.

2012 yılında sektöre giriş yapmış olan firma, yurtdışına yolculuk ve yurtdışına varış sonrası bir çok hizmet sunmaktadır. Örneğin İtalyada Yüksek Lisans Eğitimi için başvuru yapan bir kişinin bu firmadan alacağı hizmetler; okula başvuru, üniversiteye kayıt, konsolosluk işlemleri, İtalya’ya varış sonrası havalimanında karşılanıp her türlü iletişim, banka ve resmi işlemlerde danışmanlık ayrıca banka kartı temini, barınma hizmeti gibi alacağı detaylı hizmetler bu kapsamdadır.

İstanbul’da da yerel olarak hizmet veren firma, yurtdışında tıp eğitimi almak isteyen bir öğrencinin İstanbul’da danışmanlık için başvurusu sonrası öğrenciye okul öncesi ve İtalya sürecinde yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmetleri sunmaktadır. İtalya’nın birçok yerinde ortak çalışma arkadaşlarına sahip olan firma bu hizmetlerini kesintisiz sunabilme gücüne sahiptir diyebiliriz.

Eğer italyada üniversite eğitimi almak istiyorsanız ve farklı bir ülkede eğitim görmek ve yaşamak gözünüzde büyüyorsa, uyum sağlama konusunda çekinceler yaşıyorsanız Pisa Edu Danışmanlık Şirketi tam size göre bir firma. Başvurununuz sonrası her türlü işleminiz firma tarafından takip edilecek ve bu süreci sıkıntısız bir şekilde atlatabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir