info@antivirus-helpline-number.org

Kaliteli Nevresim Çeşitleri

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Kaliteli Nevresim Çeşitleri

Nevresim Kumaş

Tekstil, son zamanlarda oldukça gelişim gösterdi. Eskiden beyaz düz bir çarşaf serilen yataklar bile renklenmeye başladı. Renklenme ve değişimin başladığı bu dönemlerde sizlerin de nevresim kumaş malzemelerinizi yenilemenin vakti geldi. Artık önünüzde kumaş seçeneği olarak çok daha fazla seçenek mevcut.

Yumuşacık bir kumaş istiyorsanız pamuk saten kumaş tercih edebilirsiniz. Doğal pamuktan üretilir ve artık nevresim takımlarında sıkça tercih edilen bir kumaştır. Hava geçişine sahip bu kumaşı hem yaz aylarında hem kış aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca insan sağlığına zarar veren herhangi bir madde kullanılmadan üretimi yapılıyor. Sık dokunur fakat kullanılan iplik yumuşaktır. Kumaşın yumuşaklığı da burdan gelir. Yıkama talimatlarına göre yıkandığında ve kumaşın kalitelisi alındığında uzun süre kullanılabilir. Tek dezavantajı ütü sorunudur. 

Daha sağlam, daha az yumuşak bir kumaş istiyorsanız hambez akfil tercihi yapabilirsiniz. Bu kumaş pamuk satenle karşılaştırıldığında daha serttir ve daha sağlamdır. Fakat yine de yumuşak ve rahatsızlık vermeyen bir dokuya sahiptir. Sık sık çarşaf yıkayan biriyseniz bu çarşafı seçmeniz daha iyi olacaktır çünkü yapısı nedeniyle daha az yıpranır ve renginin solma olasılığı bir tık daha düşüktür ayrıca bu kumaşı ütülemeniz de gerekmez.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir