info@antivirus-helpline-number.org

Kaşlarınız İçin En Doğru Çözümler Burada

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Kaşlarınız İçin En Doğru Çözümler Burada

Kıl Tekniği Kaş

Kaşlarında yaralar, şekil bozuklukları ya da dökülmeler gibi sorunlar yaşayan kişiler bu sorunlardan kurtulmak için teknolojinin getirdiklerinden yararlanmaktadır. Fundabarlik.com olarak kıl tekniği kaş tasarımı konusunda bizi tercih eden müşterilerimize inanılmaz fırsatlar sunuyoruz. Herhangi bir zararı olmayan uygulamamız sonrasında hayalini kurduğunuz kaşlara sahip olabileceksiniz.

Merkezimizde microblading kaş tasarım işlemi yapılırken cilde dost ürünler tercih edilmektedir. Bu sayede işlem sonrasında cildinizde herhangi bir alerjik reaksiyon da yaşanmamaktadır. Öncelikle merkezimizde kaş tasarımı konusunda sizlere detaylı bilgiler verilmektedir. Bu aşamada istekleriniz de göz önüne alınarak yüz tipinize ve kaş yapınıza en uygun tasarım gerçekleştirilmektedir.

Kendi kaş renginize uygun olarak işlemler yapıldığı için doğal bir görünüme sahip olabileceksiniz. Merkezimizde İstanbul kaş tasarım konusunda en iyi hizmetlerin verildiğini söyleyebiliriz. 3D kıl tekniği sayesinde yüz ifadeniz net bir şekilde ortaya çıkacak. Kaş yapınızı beğenmiyorsanız ve doğal görünümlü bir kaşa sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İşlem sonrasında kalıcılık son derece önemlidir. Kaliteli malzemeler ve doğru işlemler ile yapılan uygulamamız sonrasında 6 – 12 ay arası kalıcılık sağlanmaktadır. Bu süre kişinin kaş yapısına ve yaşam biçimine göre değişiklik gösterebilmektedir. İşlemlerimizin kalitesine güvenerek kaşlarınızı ekibimize emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir