info@antivirus-helpline-number.org

Odunmarket Ucuz Odun Sunuyor

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Odunmarket Ucuz Odun Sunuyor

şöminelik odunu

Odun ihtiyacını internetten karşılamak isteyenler şömine odunu da dahil olmak üzere odunmarket.com sitesinden satın alabiliyor.

Soba yakmak için ya da mangal yakmak için oduna ihtiyaç duyan kişiler, bu ihtiyaçlarını odunmarket.com sitesinden karşılayabilmektedir. Sitenin müşterilerine sunduğu ürünler arasında şömine odunu da yer almaktadır. Site, her türlü ihtiyaca yanıt verilebilmektedir. Farklı ürünler, müşteriye ürün çeşitliliği sunuyor.

Şömine Odunu Çeşitleri

İnsanlara kaliteli ürünler sunan site aynı zamanda bol çeşit de sunmaktadır. Sitede, Yuvarlak Şömine Odunu, Yarma Şömine Odunu, Torba Tahta ve Hazır Paket, müşterinin beğenisine sunulmaktadır.

Şöminelik Odun Nasıl Olmalıdır?

Sitede yer alan şöminelik odun çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Sitenin müşterilerine sunduğu ürünler, şömine için uygun ürünlerdir.  İs yapmayan, ısı kalorisi daha yüksek olan meşe odunu, şömine için en uygun yakacaktır.

Şömine Odunu Fiyatları

Site, online oduncu olarak faaliyet göstermektedir. Ürünler oldukça kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Müşteriler aldığı odunun ödemesini, havale ya da kredi kartıyla yapabilmektedir. Farklı kalitedeki şömine fiyatları 46 TL’den başlamaktadır.

  • Yuvarlak Şömine Odunu: 49 TL
  • Yarma Şömine Odunu: 49. 5 TL
  • Torba Tahta: 46 TL
  • Hazır Şömine Odun Paketi: 75 TL

Siteden istenen ürünler ücretsiz kargo ile müşteriye ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir