info@antivirus-helpline-number.org

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Neler?

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar Neler?

en yüksek faiz veren bankalar

Günümüz şartlarında tek başına geçinmeye çalışmak bir çok vatandaşımızın ortak sorunu. Öğrenciler ise bu sorunun en büyük mağdurlarından biri. Yüksek okullara devam eden öğrenci sayısı attıkça 18 yaş üstü gençlerin aynı anda hem okuyup hem de hayatını idame ettirme çabası da arttı. Gelir sahibi olmadan yalnızca aile desteği ile öğrenim görme zorluğu bankalar için yeni bir kredi alanı oluşturdu. İhtiyaç gençler için öğrenci kredi kartı veren bankalar şunlar:

*18-26 yaş arası için Yapı Kredi

*Denizbank Paso Bonus Kartı

*HCSB – CampusCard

*İş Bankası – İşte Üniversiteli

*Vakıfbank – Like

*Şekerbank

*QNB Finans – GoCard

*Akbank –Öğrenci Özel Exi26

*Halkbank – Genç Paraf

*Garanti – Bonus Genç

*T.C Ziraat Bankası ise Ziraat Genç kartı ile 1000 liraya varan limitle kredi kartı veriyor.

Ziraat bankası kredi ve kart başvurusunu banka şubeleri aracılığı ile yapabilirsiniz. Başvurudan sonra adınıza ulaşan kart ile ziraat bankası internet bankacılığı ile tüm işlemlerinizi hızlı ve pratiktir bir şekilde yapabilirsiniz. Başvurudan önce başvuru şartlarını öğrenmeniz işleminizi hızlandıracaktır.

Para kazanmanın bir yolu da paranızı mevduat hesabına yatırarak faiz yoluyla gelir elde etmektir. Genellikle bankaların verdiği en yüksek faiz “hoş geldin faizi” denilen hesap açma faizidir. Bunun dışında en yüksek faiz veren bankalar sürekli güncellense de son hesaplama verilerine göre; HCBS, Odeabank, ING Bank, Enpara, Finans Bankası ve Akbank yüzde yirminin üzerinde faiz oranı ile başı çekiyor. Bu bankaların güncel faiz oranlarını ve kredi kampanyalarını kaçırmamak için sitemizi takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir