info@antivirus-helpline-number.org

Paykasa İle Neler Yapılabilir?

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Paykasa İle Neler Yapılabilir?

paykasa

Son zamanlarda bir hayli yaygınlaşan paykasa, online alışverişlerde güvenli bir ortam oluşturan ön ödemeli alışveriş kartı olarak tanımlanmaktadır. Kredi kartına benzeyen, ancak kredi kartında olduğu üzere kişisel bilgiler ve kart bilgileri gerektirmeyen bu sistemde, ödeme yaparken yalnızca tek kullanımlık şifre ve 16 haneli kart numarası gerekmektedir.

Euro cinsinden para birimi ile limitlendirilen paykasa, satın alınırken de bu para cinsi ile alınmaktadır. Dolayısıyla fiyatları her günün kur oranlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat buna rağmen uygun fiyatlar ile paykasa temin edebilmek mümkündür.

Paykasa İle Neler Yapılabilir?

Kullanıcına tek kullanımlık alışveriş imkanı sunması ile güven sağlayan ve herhangi bir dolandırıcılık vakasına karşı koruyan paykasa ile çeşitli işlemler de gerçekleştirilebilmektedir. Örneğin; tek kullanımda bitirilmemiş olan paykasa limiti için paykasa bozdurma işlemi gerçekleştirilebilmekte ve kalan bakiye bu şekilde TL cinsinden çekilebilmektedir.

Cashpaykasa.com gibi günümüzde pek çok paykasa bayiliği bulunurken, bu ödeme sistemi ile alakalı her türlü işlem ve sistem hakkında bilgi alabilmek mümkündür. Üstelik paykasa al işlemi için cashpaykasa.com adresinden sipariş verebilmek de mümkündür.

Bu gibi online bayiliklerde genellikle Whatsapp iletişim hattı üzerinden sipariş verilirken, bu şekilde paykasa satın al işlemi tamamlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir