info@antivirus-helpline-number.org

Poliüretan Modelleri Nelerdir?

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Poliüretan Modelleri Nelerdir?

poliüretan söve

Özellikle süsleme ve dekoratif amaçlı kullanımı bulunan poliüretan modelleri betonarme yapılarda olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Yapısal olarak pek çok dekoratif üründe kullanılabilen poliüretan malzemeler firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Özellikle duvar çıtası ve benzer dekorasyon ürünleri poliüretan malzemelerden imal edilmektedir.

Poliüretandan imal edilebilen çok sayıda model bulunmaktadır. Söve modelleri, çıta ve köşeler, gizli ışık kartonpiyerler, süpürgelikler, armatürler, göbek, başlık, panel, kubbe, şömine, taç ve bunun gibi daha pek çok poliüretan kartonpiyer modeli yapılabilmektedir. Ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Gerek dış cephe, gerekse de iç cephe dekor uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı birinci sınıf kaliteye sahiptir. Sağlam ve dayanıklı olmasının yanında estetik açıdan da harika sonuçlar verebilmektedir. Yaşam alanlarınızın şık ve estetik bir şekle girebilmesi için iç dekor uygulamalarında poliüretan kiriş modellerini de inceleyebilirsiniz. Poliüretan kirişler villa, düğün salonu, otel, restoran, kafe ve benzeri mekanların iç dekorlarına inanılmaz bir hareketlilik katacaktır.

İnşaat projelerinde genişlik, rahatlık, sağlamlık ve estetik özellikler beklentiler arasında yer almaktadır. Düz bir duvar yerine farklı motif ve dekoratif ürünlerle süslenmiş duvarlar günümüzde çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunu sağlamak için de poliüretan modelleri tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir