info@antivirus-helpline-number.org

UV BASKI MAKİNESİ NEDİR?

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

UV BASKI MAKİNESİ NEDİR?

Firmamız tarafından müşterilerin yoğun talep gösterdiği UV baskı makinesi son zaman teknolojisi ile daha da gelişerek profesyonel bir baskı işlemin olanağı yaratıyor. Baskı makinasına ad veren UV, elektromanyetik spektrum yani bir ışık parçasıdır. Günümüzde güneş ışını olarak karşılaştığımız UV baskı makineleri için olmazsa olmaz bir nitelikte.

Tişört baskı makinesi gibi pek çok sektörün hayatını kurtaran UV baskı makinesi içerisinde UV mürekkepleri kullanılmaktadır. Bu mürekkep seçeneği çok eski yıllardan beri sıkça tercih edilerek baskı alanın da en yaygın olandır. Peki neden normal mürekkep değil de UV mürekkep kullanılıyor? denilir ise bunun nedeni çok basit. Normal su bazlı mürekkepler kuruma aşamasında buharlaşma sorunu ile karşılaşır. Ancak UV mürekkep seçeneği UV ışığı ile anında kuruyacak bir niteliktedir. Üstelik diğer mürekkiplere oranla daha kalıcıdır.

UV baskı makineleri ile;

Amblaj,
Çanta,
Yüksek frekansa sahip ürünler,
Pet maddeler gibi baskı işlemleri gerçekleştirilir.
Dijital baskı makinesi çeşidi olan UV baskı makinesi içerisinde özel olarak tasarlanan bir çeşit merdane ve UV ışını oluşturan araçlar bulunmaktadır. TTS digital firmamız tarafından size sunulan ve DTG ile desteklenen nbu makinelerimiz kullanıcılarını beklemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir