info@antivirus-helpline-number.org

Zirkonyum Kaplama

Teknoloji Bilgisayar Oyunlar ve Daha Fazlası

Created with Sketch.

Zirkonyum Kaplama

Ağız ve diş sağlığımız oldukça önemli bir konudur. Özellikle dişlerimize yapılan uygulamalarda doğru tercihler yapmak sağlığımız açısından gereklidir.  Diş kaplamalarının ağır metal içerikli olmalıdır. Bu yüzden özellikle diş kaplamalarında zirkonyum kullanılması her açıdan yararlıdır.  Ayrıca diş estetiği açısından bu metalin beyaz olması görünüm ve sağlığımız açısından uygulanması çok doğrudur.

Bunun yanı sıra dış görünüş açısından özellikle gülümsemenin kusursuz olması için diş kaplamaları oldukça önemlidir. Kişinin öz güvenini yükseltecek nitelikte olduğundan diş kusurlarını gidererek ideal bir görüntü sağlamaktadır. Bu konuda en uygun porselen diş kaplamaları ön plana çıkmaktadır.

Elbette ki diş eksikliklerinin giderilmesi açısından implant tedavisi de en başarılı çözüm yolları arasında yer almaktadır. Dentaltermin olarak 2004 yılından bu yana ağız ve diş sağlığı konusunda siz hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Dünya çapında gelişmiş olan kliniğimizden diş sağlığınız hakkında bilgi alabilir ve sağlıklı gülüşlere kavuşabilirsiniz.  Web sayfamızdan online randevu alabilir veya diş röntgenlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz. Uzman doktorlarımız kısa sürede size dönüş yapacak ve diş sağlığınız konusunda detaylı bilgi verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir